Az interaktív előadás keretében a szépkorúakkal közösen elevenítették fel a mindenki által kedvelt és ismert népi játékokat, mondókákat, énekeket emellett bemutatták különböző tájegységek hagyományos táncait is. A rendezvény végén a vállalkozó szellemű lakókat meg is táncoltatták az együttes tagjai. Felejthetetlen délelőtt volt mindnyájunk számára.Az interaktív előadás keretében a szépkorúakkal közösen elevenítették fel a mindenki által kedvelt és ismert népi játékokat, mondókákat, énekeket emellett bemutatták különböző tájegységek hagyományos táncait is. A rendezvény végén a vállalkozó szellemű lakókat meg is táncoltatták az együttes tagjai. Felejthetetlen délelőtt volt mindnyájunk számára.